Talent Powiatu Lubaczowskiego

2023-11-02

Starosta Lubaczowski zaprasza do udziału w XIV edycji przedsięwzięcia TALENT POWIATU LUBACZOWSKIEGO

Głównym celem organizacji przedsięwzięcia jest docenianie i ...

Głównym celem organizacji przedsięwzięcia jest docenianie i promowanie osiągnięć Uczniów ze szkół z terenu powiatu lubaczowskiego oraz dokonywanie podsumowań corocznych, połączonych z organizacją uroczystej Gali dla Uczniów.

Wyróżnienia, które może uzyskać uczeń to: Brązowy Talent, Srebrny Talent, Złoty Talent w klasyfikacjach zespołowej lub indywidualnej, w kategoriach: Naukowiec, Artysta, Społecznik, Sportowiec.

W celu uzyskania tytułu konieczne jest złożenie wniosku wraz z wymaganymi załącznikami.

Regulamin oraz wnioski w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej znajdują się na stronie: https://powiatlubaczowski.pl/talent-powiatu-lubaczowskiego-zapraszamy-do-udzialu-2/

UWAGA: w edycji XIV podsumowania obejmują okres roku szkolnego 2022/2023.

Termin składania wniosków: do pedagoga szkolnego do piątku 10 listopada 2023 r.