NAPISALI I WYGRALI! Podkarpacki Konkurs na Esej.

2023-09-18

Za nami trzecia edycja Podkarpackiego Konkursu na Esej. Możemy być dumni, bo wśród czworga laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły. Jury doceniło prace Kingi Malik i Michała Bębnika, pisane pod okiem pani Doroty Krzowskiej-Ważnej na temat: ,,Jakie prawdy o nas samych odsłaniają relacje z innym człowiekiem”.
Finaliści konkursu w piątek 15.09.2023 świętowali sukces w rzeszowskiej filii Collegium Humanum, a nagrodą za zwycięstwo jest stypendium: 25.000 zł na poczet studiów w wybranej placówce należącej do tej uczelni. W uroczystym rozdaniu nagród wzięła również udział pani poseł na Sejm RP Teresa Pamuła. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!