Udział uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych

2023-04-03

28 marca odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczniom, którzy zwyciężyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych, zorganizowanej przez firmę OLIMPUS. W olimpiadzie wzięło udział 2411 uczniów z całej Polski ( w tym 264 z województwa podkarpackiego).

Naszą szkołę reprezentowało 22uczniów z klas: III e, II a, II b, zajmując miejsca od 11 do 41. Laureatką z najlepszym wynikiem została Izabela Zagrobelna z klasy II a.

Pozostali zwycięzcy to:

Martyna Kociołek - XVI miejsce, Sławomir Żuk - XVII, Antoni Hulak - XVII, Miłosz Nowosiadło - XVII, Maciej Zieliński - XXII, Karolina Ozimek - XXIII, Dominik Kopeć - XXV, Marlena Charysz - XXV, Maciej Żulewicz - XXVI, Piotr Młodziński - XXVII, Filip Mazurkiewicz - XXIX, Faustyna Kuca - XXX, Konrad Górecki XXXI, Filip Dziadura - XXXI, Mateusz Mamczura - XXXII, Adrian Sołtys - XXXIII, Michał pałys - XXXIV, Seweryn Hulak - XXXIV, Sebastian Szewc - XXXV, Wiktoria Węgrzyn - XXXVIII, Jakub Soroń - XLI.

Organizatorem olimpiady w naszej szkole była p. E. Ciemięga