Konkurs z wiedzy o Sejmie

2022-03-18

W dniu 17.03.2022 r. w naszej szkole odbył się Konkurs wiedzy o Sejmie RP organizowany przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu oraz z inicjatywy posła na Sejm RP Pani Teresy Pamuły. W konkursie wzięło udział 50 uczniów reprezentujących szkoły z terenu powiatu lubaczowskiego. Najlepsi okazali się nasi uczniowie z klasy III fg : I miejsce- Borchowiec Paulina , II miejsce- Czucha Wiktoria, III miejsce- Sopel Antoni. Dodatkową nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu ustanowioną przez Biuro Poselskie Pani Poseł jest wyjazd do Warszawy połączony ze zwiedzanie Sejmu.