Teatr w sieci

2021-06-18

Projekt „Teatr w sieci/natenczas ‘21” realizowany przy współpracy z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Wczoraj na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finale warsztatów teatralnych, których celem było rozwijanie talentów i osobowości artystycznych. Ziarnko zostało zasiane, jesteśmy zachwyceni atmosferą organizacją a przede wszystkim poziomem artystycznym przygotowanych form scenicznych. Projekt jest realizowany w ramach Przestrzenie Sztuki-programu powołania interdyscyplinarnych centrów kultury, rozwijanego pod auspicjami Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytut Muzyki i Tańca.