Warsztaty z języka francuskiego z mgr Anną Grabowską z PWSZ w Tarnowie

2021-05-25

Dnia 24 maja odbyły się Atelier du français - Warsztaty z języka francuskiego na temat francuskich Alp, prowadzone przez Panią Annę Grabowską z PWSZ w Tarnowie. Nasza szkoła już od kilku lat angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia organizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową, biorąc udział w konkurach recytatorskich, quizach, prezentacjach, konkursach z wiedzy o Francji, w Dniach Frankofońskich oraz w warsztatach z języków romańskich. Dziękujemy serdecznie Pani Annie Grabowskiej za poświęcenie swojego czasu aby spotkać się z naszą młodzieżą i podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dziękujemy również naszej młodzieży, która chętnie rozwija swoje zainteresowania i zdolności językowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach, tym razem z języka włoskiego. Do zobaczenia wkrótce :-)