Warsztaty teatralne

2021-05-24

Warsztaty teatralne Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w projekcie pt. „ Teatr w sieci/natenczas ‘21” realizowanym przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w ramach projektu „Przestrzenie sztuki”. Uczniowie uczestniczą w próbach „online” oraz „w realu”, które z młodzieżą prowadzi Pani Justyna Król, absolwentka naszego Liceum. Przedmiotem warsztatów są teksty literackie wybrane przez uczniów. Efekt prac warsztatowych zostanie przedstawiony podczas finałowej prezentacji projektu na deskach Teatru (planowany termin to 14-18 czerwca 2021 r.) Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie Teatru WWW.teatr-rzeszow.pl w zakładce Edukacja.