Rozpoczynamy akcję ekologiczną.

2021-05-21

Drodzy uczniowie i rodzice,

Drodzy uczniowie i rodzice,

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, prowadzonego w całej Polsce przez Green Office Ecologic.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

Zachęcamy do wsparcia naszej placówki i przyłączenie się do akcji.

Termin Akcji: 23.04.2021 – 26.05.2021

Miejsce Akcji: Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie, ul. Kościuszki 26, 37-600 Lubaczów  - MAŁA SALA GIMNASTYCZNA –

Koordynator: Małgorzata Górawska

sekretariat@lo-lubaczow.pl

Informacje szczegółowe - pobierz.

Rodzaje sprzętu podlegajce zbiórce - pobierz.