Wyniki konkursu Galileo z j.polskiego

2021-04-21

20 uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem Pani prof. Elżbiety Ciemięgi, wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo 2021” z języka polskiego, do którego przystąpiło 5754 uczniów z całej Polski.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Aleksandra Swatek – III miejsce, laureat, nagroda Małgorzata Jakimowicz – IV miejsce, laureat, nagroda Karolina Jabłońska – V miejsce, laureat, nagroda Natalia Kobiałka - V miejsce, laureat, nagroda Oliwia Małysa - V miejsce, laureat, nagroda Klaudia Lewandowska – VII miejsce, dyplom laureata Emilia Sopel - VII miejsce, dyplom laureata Justyna Truchan – IX miejsce, dyplom laureata Oliwia Socha – XI miejsce, wyróżnienie Paulina Smoliniec - XI miejsce, wyróżnienie Milena Załuska - XI miejsce, wyróżnienie Weronika Cecora - XI miejsce, wyróżnienie Izabela Goniak – XV miejsce, wyróżnienie Julia Drozd – XV miejsce, wyróżnienie Jakub Lis - XV miejsce, wyróżnienie Aleksandra Gondek - XV miejsce, wyróżnienie Natalia Byczko – XVII miejsce, dyplom uznania Małgorzata Truchan – XIX miejsce, dyplom uznania Oliwia Felkel – XXIII miejsce, dyplom uznania Weronika Hojdak – XXV miejsce, dyplom uznania Gratulujemy!