Wróć
Wykład on-line

2021-01-26

Grono Pedagogiczne, Uczniowie !

Biblioteka szkolna na prośbę Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zaprasza do udziału ...

Grono Pedagogiczne, Uczniowie !

Biblioteka szkolna na prośbę Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu on-line z Mistrzem mowy polskiej - prof. Jerzym Bralczykiem. Spotkanie pt. "O PRAWDZIE W JĘZYKU" odbędzie się już 28 stycznia 2021 r., o godz. 18:00 w ramach V edycji cyklu "Wielkie Pytania w Nauce".

Cykl realizowany jest przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W rozmowie z redaktorem Wojciechem Bonowiczem prof. Jerzy Bralczyk odpowie m.in. na pytania: Jaka jest rola prawdy w życiu człowieka? Jak rozpoznać prawdę w zalewie informacji, do których mamy dostęp każdego dnia? Jak ją znaleźć w czasach mediów społecznościowych, w których każdy sam kreuje siebie i swój wizerunek?

Ze względu na pandemię Covid-19 wykład prof. Jerzego Bralczyka "O prawdzie w języku" został zaplanowany online. Wykład będzie miał charakter otwarty. W celu otrzymania linku do spotkania prosimy o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem poniższego formularza.

https://ankiety.wsiz.pl/index.php/136122?lang=pl

https://www.facebook.com/events/1147256715706037

Więcej informacji na temat spotkania znajduje się na stronie internetowej wielkiepytania.wsiz.pl https://wielkiepytania.wsiz.pl