MIEJ SWÓJ WPŁYW NA ŻYCIE SZKOŁY!

2020-09-15

Jeżeli, jesteś kreatywny, masz głowę pełną ciekawych pomysłów, chętnie angażujesz się w życie Szkoły i chcesz ją reprezentować, zgłoś swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego. Pamiętaj – to także od Ciebie zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież ciekawie spędza czas i podejmuje nowe inicjatywy. Zgłoś zatem swoją kandydaturę !!!! Pamiętaj jednak, że uczeń klasy maturalnej nie może pełnić funkcji Przewodniczącego SU.

Kandydatury do Samorządu Uczniowskiego należy zgłaszać do 18 października u opiekunów SU: pani Marzeny Wilczyńskiej i p. Bartłomieja Petryniaka. W tym dniu odbędzie się również spotkanie organizacyjne odnośnie kampanii wyborczej, która trwać będzie w dniach 21 – 25 września.