WYNIKI II ETAPU KONKURSU KRAJOZNAWCZEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” VI Edycja – Szwajcaria

2020-03-07

W dniu 6.03.2020 w Przemyślu odbył się II etap – regionalny konkursu krajoznawczego z języka niemieckiego, którego tematem była Szwajcaria. Miło jest nam poinformować, że zwycięska drużyna I etapu szkolnego naszego Liceum zajęła III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Szałańska 2b, Anita Kudła 3e, Dominik Leńczuk 3e. Uczniowie – w grupach trzyosobowych odpowiadali na pytania zawarte w prezentacji multimedialnej z zakresu wiedzy o Szwajcarii, zarówno w języku polskim, jak i niemieckim. Serdecznie gratulujemy miejsca na podium!!!