Podpisanie umowy o współpracy naszego Liceum z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie

2020-01-23

W dniu 23.01.2020 delegacja naszej szkoły p. Anna Mamczura i p. Paweł Wild spotkali się z władzami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie w celu podpisania umowy o współpracy z tą uczelnią . Podejmowana współpraca z PWSZ dotyczy okresu dwuletniego i jest związana z promowaniem języka francuskiego i języka włoskiego w klasach językowych. W ramach podjętych działań nasi uczniowie będą uczestniczyli w warsztatach językowych prowadzonych przez wykładowców uczelni u nas w szkole jak i w murach PWSZ w Tarnowie oraz wydarzeniach organizowanych przez uczelnię. Ponadto planujemy współpracę ze Studenckim Kołem Romanistów a nasi uczniowie będą mogli korzystać z zasobów multimedialnych uczelni.