Wizyta delegacji w Polskiej Szkole w Czerwonogradzie na Ukrainie

2020-01-19

W dniu 18.01.2020 delegracja naszej szkoły p.A.Swatek-Czernecki, p.M.Chmiel, p.P.Wild w towarzystwie p. P.Zubowskiego udała się z wizytą do Czerwonogradu na Ukrainie do Sobotnio-Niedzielnej Szkoły prowadzonej przez Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej. Wizyta była kontynuacją podjętej wcześniej współpracy mającej na celu wymianę doświadczeń oraz pozyskiwanie uczniów pochodzenia polskiego chcących kontynuować naukę w naszym LO w przyszłym roku. Nasza delegacja została bardzo mile przyjęta przez panią Natalię Żuk - prezesa TKPZL i Irenę Zając - dyrektor szkoły polskiej a spotkanie obfitowało w liczne propozycje i ustalenia.