Stypendia w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych

2019-12-06

Z radością informujemy, że 6 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium w kwocie 4 000 w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne dla  uczniów zdolnych – szkolnictwo ogólne– rok szkolny 2019/2020”.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne, którzy znajdują się w niekorzystnej sytuacji materialnej i osiągają wysokie wyniki w nauce.

Celem głównym projektu jest wzrost kompetencji kluczowych uczniów w  zakresie TIK, nauk matematyczno – przyrodniczych, języków obcych, kreatywności, innowacyjności i  pracy zespołowej oraz rozwijanie indywidualnego podejścia do ucznia.

Uczniom gratulujemy!