Relacja z Dnia Włoskiego 21.11.2019

2019-11-22

Dnia 21 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Włoski, na który zaprosiliśmy uczniów i nauczycieli ze Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w Lubaczowie oraz licealistów. Uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat Półwyspu Apenińskiego dzięki prezentacjom multimedialnym, wystawom, konkursom i quizom. Dzięki przedstawieniu na wesoło, młodzież poznała również stereotypy włoskich zachowań. W między czasie można było posłuchać włoskich piosenek, wypić prawdziwe "espresso" raz spróbować włoskich potraw i przysmaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie i zaangażowanie, a Panom Dyrektorom i nauczycielom za wsparcie przedsięwzięcia. Zapraszamy już za rok. ARRIVEDERCI!