Młodzi dla Młodych o Kobietach Niepodległej

2018-11-08

Dnia 08.11.2018 w Miejskiej Bibliotece Publicznej młodzież naszej szkoły przeprowadziła warsztaty ,, Młodzi dla Młodych o Kobietach Niepodległej’’. W ...

Dnia 08.11.2018 w Miejskiej Bibliotece Publicznej młodzież naszej szkoły przeprowadziła warsztaty ,,Młodzi dla Młodych o Kobietach Niepodległej’’. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 6 Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 wraz z opiekunami. Po krótkiej lekcji historii w formie prezentacji odbył się quiz poświęcony tematyce ,,Kobiety Niepodległej’’. Uczniowie chętnie i aktywnie brali udział w zajęciach warsztatowych za co otrzymali drobne upominki. Na zakończenie warsztatów została wspólnie odśpiewana pieśń patriotyczna pt. ,,Miejcie nadzieję’’.