Sukces p. Elżbiety Ciemięgi w konkursie "Moja Niepodległa"

2018-04-05

Pani Elżbieta Ciemięga zwyciężyła w Ogólnopolskim  konkursie  dla nauczycieli „Moja Niepodległa” w kategorii szkoły ponadgimnazjalne, zorganizowanym przez IPN pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Kilkunastoosobowa Komisja Konkursowa dokonała przeglądu prawie 140 prac, które  były oceniane w kategoriach podanych w regulaminie, czyli pod względem poprawności merytorycznej, zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania, atrakcyjności i oryginalności.  Z przesłanych scenariuszy powstanie publikacja elektroniczna.

Gratulujemy!