Piątek pełen sportowych emocji

2018-02-23

W dniu 23 lutego sportowcy naszej szkoły brali udział w rozgrywka licealiady. Na arenie wojewódzkiej rywalizowały siatkarki, zaś koszykarze na szczeblu rejonowym.

Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej brała udział w półfinale wojewódzkiej licealiady w piłce siatkowej. Zawody odbywały się w Łańcucie. Nasza drużyna zajęła III m w turnieju, co oznacza, że w klasyfikacji wojewódzkiej zajmują VIIm.

Rejonowa licealiada chłopców w koszykówce odbyła się w Przemyślu. Reprezentanci LO zajęli III m.

Skład drużyny siatkarek: Agnieszka Leja, Wioletta Tracz, Klaudia Kotula, Brygida Nieckarz, Anna Skórska, Maria Dyndał, Wiktoria Rozwód, Maja Kornaga, Patrycja Kruk, Ewelina Leńczuk, Justyna Duda, Ewelina Załuska. Opiekun: Andrzej Pietrzycki.

Skład drużyny koszykarzy: Radosław Bułas, Rafał Foryt, Michał Kata, Paweł Kopciuch, Piotr Mamczura, Kamil Meder, Stanisław Pyszczak, Kamil Pytel, Kamil Sawkiewicz, Filip Sopel, Kacper Wójciak. Opiekun: Robert Meder.