Finał Zamojskiego Konkursu Matematycznego

2018-01-31

We wtorek 23 stycznia 2018 r. odbył się finał Konkursu Matematycznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące im.  Jana Zamoyskiego w Zamościu, pod patronatem Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego. W I etapie konkursu udział wzięło 569 uczniów,
z czego do etapu finałowego zakwalifikowało się 62 gimnazjalistów i 45 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Finał dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbył się w Instytucie Nauk Ekonomicznych PWSZ w Zamościu. Wśród finalistów znalazła się trójka naszych uczniów: Marcin Krzemiński z kl. II a2, Radosław Bułas z kl. III b oraz Kamil Guzek z kl. II a2. Gratulujemy!

Fot. PWSZ Zamość