Wyniki konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2017

2018-01-31

Dnia 22 listopada 2017 r. odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W styczniu otrzymaliśmy szczegółowe wyniki i sprawozdanie konkursowe od organizatora konkursu - firmy Łowcy Talentów Jersz.
W naszej szkole w konkursie wzięło udział 44 uczniów. Najlepsi w szkole  na poszczególnych poziomach to:

poziom klas I

1. Justyna Oleszycka z kl. I a, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

2. Martyna Lasowa z kl. I a, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

3. Maciej Świerad z kl. I a, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

poziom klas II

1. Marcin Krzemiński z kl. II a2, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

2. Patryk Borowiec z kl. II a2, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

3. Karolina Ozimek z kl. II a2, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

poziom klas III

1. Aleksandra Kłos z kl. III a, 4 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

2. Dawid Mazurkiewicz z kl. III a, 7 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych!