„Wiem wszystko o mojej miejscowości”

2017-12-06

30 listopada 2017 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. W. Broniewskiego w Lubaczowie odbyło się uroczyste podsumowanie XX jubileuszowej edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie zostali wyróżnieni w następujących kategoriach: prace historyczne - Michalina Nesterak ( kl. I f) i Julia Mazurkiewicz ( kl.I e), prace plastyczne – Maja Kornaga (kl. II a1), Justyna Ilnicka (kl.II a1), prace fotograficzne – Alicja Tomaszczuk (kl. II a1).

Nagrodzonym uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.