Finał XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała.

2017-11-27

W dniu 17 listopada 2017 r. uczniowie klasy Ia: Paweł Kopciuch, Justyna Pleskacz i Tomasz Różycki wzięli udział w etapie wojewódzkim XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała w I LO im. H. Sienkiewicza w Łańcucie. Oficjalne wyniki zatwierdzone przez Wojewódzką Komisję Konkursu będą znane do 20 grudnia 2017 r.

Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała jest to konkurs o zasięgu wojewódzkim , w którym biorą udział wybitnie uzdolnieni uczniowie najlepszych szkół średnich z Podkarpacia. Zawody odbywają się na trzech poziomach ponadgimnazjalnych : klasa I, klasa II i klasa III w trzech etapach : szkolny, powiatowy i wojewódzki.