IV Edycja Programu Stypendialnego

2017-10-09

Zapraszamy do składania wniosków w IV edycji Programu Stypendialnego.

W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym ...

Zapraszamy do składania wniosków w IV edycji Programu Stypendialnego.

W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego, chce przede wszystkim przyznać cztery stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych.

Dodatkowo, po raz kolejny, przyznane będą stypendia dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych.

Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie.

Dokumenty można składać od 23.10.2017 do 27.10.2017, w godzinach  10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

Uroczysta Gala Programu Stypendialnego odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, 7 listopada 2017 roku o godzinie 11.00.