Warsztaty z j.włoskiego

2022-01-24

W dniu 24 stycznia odbyły się warsztaty z języka włoskiego, w których wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Warsztaty przeprowadzone zostały przez Panią Dr Barbarę Cynarską, nauczyciela akademickiego z języka włoskiego z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Nasza szkoła już od wielu lat systematycznie współpracuje z uczelnią tarnowską biorąc coroczny udział w Dniach Frankofonii, w konkursach recytatorskich, w konkursach wiedzy, pokazach i prezentacjach. Udział w różnych rodzajach aktywności przyczynia się do poszerzania kompetencji językowych oraz rozwijania zainteresowań uczniów. W przyszłości zamierzamy kontynuować naszą współpracę w zakresie języków romańskich. Dziękujemy Pani Doktor za przygotowanie zajęć, zaś uczniom za ich bardzo aktywny udział w warsztatach. Arrivederci!